Moje konto Moje konto

SMOKINGONE


top_about_us.png

 

SMOKINGONE

 

Od dzieciaka wychowywałem się w  środowisku osiedlowego  folkloru, którego w latach 90 nieodłącznym składnikiem była kultura  hiphopowa. Małolackie zajawki  budowały we mnie marzenie stowrzenia mijesca łączacego wszystkie 4 elementy mijeskiej kultury. Miejsca z dobrym ciuchem, farbami i muzyką.

Zaczęło się kilka lat temu. Na początku 2014 roku. Po zakończeniu poprzedniej roboty przyszło mi się zmierzyć z pytaniem co bym chciał dalej robić? Dzięki oszczędnościom i wsparciu UE udało mi się spełnić jedno z moich rzyciowych marzeń. Otworzyć skateshop.

Idąc przykładem największych zacząłem budować swój biznes w garażu XD. „Szybki” remont, kilka zmian koncepcji wystroju  wnętrza, pomoc znajomych i litry potu przyczyniły się do powstania SMOKINGONE. Miesjca, w którym znajduje się teraz.

Początkowo udeżając w loklany rynek zaopatrywałem głównie swoich znajomych i lokalne środowiska. Ucząc się na własnych błędach starałem się rozwijać.  Teraz przyszedł czas na rozszeżenie skrzydeł i wyjscie na przeciw wymaganiom dzisiejszego świata. W tym celu stworzyłem smokingone.pl .

Świadomy że nie jestem w stanie konkurować z największymi na rynku postawiłem wszystko na jakośc i oryginalność produktów. Z tego powdu na stronie znajdziecie sporo dobrego towaru ale w ograniczonych ilościach. Mam dla Was  wiele streetwearowych smaczków, które nie łatwo jest już dzisiaj dostać.

 

Dla leszpego zapoznania się z moją miejscówką i tym czym się zajmóuję sprawdźcie nasze social media albo wbijajcie na Hryniewicza 12 do Świdnika.